preloder

Rezidence Višňová Strážnice

rodinné bydlení s vinným sklepem

O projektu Rezidence Višňová

 

JAK VZNIKLA REZIDENCE VIŠŇOVÁ

Rozestavěnou stavbu jsme koupili od mladých manželů, kteří si s rozsáhlou stavbou a nevyhovující dispozicí rodinného domu nevěděli vůbec rady. Ve spolupráci s renomovaným architektem Ing. arch. Michalem Matonohou jsme naopak viděli obrovskou příležitost vytvořit zcela ojedinělý a moderní dům, který zaručí budoucím majitelům příjemné bydlení.

VYJÍMEČNÉ MÍSTO PRO BYDLENÍ

Rezidenční dům se čtyřmi velkými byty je výjimečným místem pro bydlení v rodinném domě s vlastním vinným sklepem v suterénu. Zájemci ocení kvalitní architekturu projektu, důmyslné řešení vnitřních prostor, maximální komfort, moderní technologie a nízkou energetickou náročnost. Pro ty, co mají rádi více úložného místa je v bytě řešena šatna a v suterénu velké skladovací prostory. Ke každému bytu přísluší vlastní parkovací stání.

ZÁZEMÍ PRO RODINNÝ ŽIVOT

Při řešení projektu jsme kladli velký důraz na dostatek klidu a soukromí. Ke každému bytu jsme proto navrhli privátní terasu/balkón či vlastní zahrádku. Rezidence poskytuje skvělé zázemí pro rodinný život.

Milovníci vína si také přijdou na své. K jeho uskladnění mohou využít nejen vinné archivní boxy, ale i příjemné prostory pro jejich degustaci či rodinné oslavy. Vášnivý cyklisté zase uvítají pohodlný sjezd do společných prostor pro kola a kočárky.

NÁPADITĚ ROZVRŽENÝ PROSTOR

Největší předností rezidenčního domu je nápaditě rozvržený prostor, maximální zážitek z bydlení v rodinném domě, harmonické propojení s vinařskou vášní a vysoce kvalitní provedení stavby a interiéru.

Vytvořili jsme projekt, kde si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Bydlete naplno v dosahu města, a přesto v klidné městské části.

BYTY

Rezidence Višňová nabízí 4 prostorné byty.

BYTY

Rezidence Višňová ve Strážnici nabízí prostorné byty.

Vizualizace

 

Lokalita

 
 

KULTURNÍ CENTRUM SLOVÁCKA

Strážnice je významným kulturním centrem Slovácka. Město, které žije lidovými tradicemi, hudbou, zpěvem, tancem i vinařskou vášní. Každoročně se tu koná Mezinárodní folklorní festival. Město má snadnou dopravní dostupnost (vlak i autobus), pestrou občanskou vybavenost, spoustu možností využití volnočasových aktivit a širokou nabídku kulturních akcí.

V blízkosti rezidenčního domu naleznete mateřskou školu, dvě základní školy, Purkyňovo gymnázium, několik středních škol a také Základní umělecká škola. Dále lékaře, lékárny, nákupní centrum, banky, restaurace, kulturní dům a také zábavné dětské hřiště. V zámeckém parku najdete městské koupaliště, letní kino, autokempink, přístav na Baťově kanálu, amfiteátr, muzeum Skanzen Strážnice a renesanční zámek.

V okolí Vašeho nového domova zkrátka najdete vše, co k dobrému a bohatému životu ve městě patří…

 
 
 
 

Napište nám